MM

Piknik dla ciała, szkolenia dla umysłu. Dla wszystkich i bezpłatnie

Piknik dla ciała, szkolenia dla umysłu. Dla wszystkich i bezpłatnie
MM

Wykorzystując ostatnie ciepłe dni, można jutro o godz. 15 wybrać się na osiedlowy piknik, który odbędzie się na boisku przy ul. Grabińskiej 3B (osiedle Nowosolna). Organizuje go Klub Seniora „Emerita” w ramach projektu „Emerita łączy pokolenia”, realizowanego dzięki dofinansowaniu z Budżetu Miasta Łodzi w ramach Mikrograntów dla Seniorów 2019. Mile widziani są wszyscy, nie tylko seniorzy. Główną osią imprezy będą obchody 20-lecia istnienia osiedlowego klubu sportowego.
W programie znalazły się m.in.

Uczestnicy są proszeni o przyniesienie kocy i ulubionych sałatek bądź innych zdrowych dań. Udział w pikniku jest bezpłatny.

Społeczna Akademia Nauk oraz Stowarzyszenie Oświatowe „Edukator” zapraszają natomiast do udziału w zajęciach „III Misji Społecznej Akademii Nauk”. Szkolenia mają dotyczyć m.in. człowieka w dojrzałym wieku, aktywności i kreatywności, internetu jako źródła wiedzy, atrakcyjności w każdym wieku, języka angielskiego, rozwoju osobistego poprzez sztukę, poczucia bezpieczeństwa na co dzień oraz dojrzałego człowieka w środowisku międzykulturowym.

Każdy z kursów trwa 30 godzin, uczestnictwo jest bezpłatne. Trzeba się zapisywać pod numerem (42) 664-66-47 lub mailowo: mkoperkiewicz@san.edu.pl.Dla wszystkich i bezpłatnie

MM

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.