Podlascy parlamentarzyści często latają w delegacje. To my za nie płacimy

Czytaj dalej
Fot. pixabay
Andrzej Matys

Podlascy parlamentarzyści często latają w delegacje. To my za nie płacimy

Andrzej Matys

Podlaska Senator Anna Maria Anders dowiodła, że podróże mogą nie tylko kształcić, ale i sporo kosztować. Potwierdzają to reprezentanci izby niższej, którzy też potrafią sobie polatać na koszt podatnika.

O tym, że Anna Maria Anders jest senatorem z Podlasia wiemy dzięki dwóm sprawom. Pierwsza to nieustający proces za incydent z marca 2016 r. Działacze KOD zakłócili wtedy otwarcie wystawy o gen. Andersie, a której uczestniczyła jego córka i kandydatka PiS do Senatu Anna Maria Anders. O drugiej głośno stało się po informacji Faktu.

Na jakie dokładnie podróże polityków poszły nasze pieniądze? I kto jest rekordzistą w skali ogólnpolskiej? Pełny raport przeczytasz po wykupieniu dostępu do naszego serwisu PLUS.

Pozostało jeszcze 87% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Andrzej Matys

Dziennikarz od prawie 35 lat (niewiarygodne, a jednak). Jako stateczny człowiek, prowadzę Strefę Biznesu, która dotyczy szeroko rozumianej gospodarki - ze szczególnym uwzględnieniem regionalnego, czyli podlaskiego biznesu i przedsiębiorstw. Nie unikam też publicystyki społeczno-gospodarczej. Zawsze pamiętam, że głupota to wielki dar boży, więc nie należy go nadużywać. I zgadzam się ze zdaniem prof. Bartoszewskiego, który powiedział kiedyś tak: Prawda nie lezy pośrodku, tylko leży tam, gdzie leży. 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.