Polski gang złodziei za granicą gustował w markowych ciuchach

Czytaj dalej
Fot. 123rf
Artur Drożdżak

Polski gang złodziei za granicą gustował w markowych ciuchach

Artur Drożdżak

Piotr W. rozejrzał się na boki i wydawało mu się, że ochroniarze nie zwracają na niego uwagi. Nie miał pojęcia, że obserwują go niemieccy policjanci. Na przesłuchaniu opowiedział o działalności polskiego gangu, który w trzech krajach kradł ze sklepów markowe ciuchy.

Piotr W. ps. Kajtek był pionkiem w przestępczej hierarchii. Gdy wpadł miał w pomarańczowej torbie kradzione ciuchy za 484 euro. Torba, oprócz przykuwającego wzrok koloru i napisu Hugo Boss, miała coś jeszcze.

W środku była wyłożona folią aluminiową, która skutecznie tłumiła sygnał alarmu z zabezpieczeń kradzionych ubrań. Dzięki temu patentowi złodzieje mogli wynosić ze sklepu ciuchy, które posiadały klipsy wzbudzające sygnał na bramkach.

Czytaj więcej:

- o historii polskiego gangu, który w Niemczech kradł markowe ubrania.

Pozostało jeszcze 90% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Artur Drożdżak

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.