Aleksandra Pasis

Przekonują: - Szpital w Grudziądzu ma się coraz lepiej

Przekonują: - Szpital w Grudziądzu ma się coraz lepiej Fot. Aleksandra Pasis
Aleksandra Pasis

Przysłowiowe „światełko w tunelu” - w opinii władz miasta i szpitala - zawdzięczamy przede wszystkim wejściu naszej lecznicy do tzw. sieci szpitali.

- Zyskaliśmy 10 milionów złotych! - podkreśla Marek Nowak, dyrektor „Biegańskiego”. - O taką wartość różnią się kontrakty na pierwszy i czwarty kwartał! Jeśli dziś ktoś powie, że szpital nie jest wypłacalny, to znaczy, że jest to jego „religia” i już nic jego przekonań nie zmieni.

Dyrektor dodaje: - Uspokajamy pacjentów i naszych kontrahentów oraz pracowników, że płynność finansowa szpitala z miesiąca na miesiąc jest coraz lepsza.

Nie da się jednak ukryć, że sytuacja szpitala nadal jest trudna. W jakiej kondycji jest grudziądzki szpital? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Aleksandra Pasis

W grudziądzkim oddziale Gazety Pomorskiej pracuję kilka lat. Zajmuję się głównie tematyką związaną z samorządem, sprawami społecznymi oraz kryminalnymi. Praca z ludźmi, a dokładniej ich historie: jedne dramatyczne, inne zabawne, jest jednocześnie tym co sprawia mi dużą satysfakcję. A najważniejsze - uczy pokory. Po pracy lubię jeździć na rowerze. W czasie urlopu - podróżuję. Gdy znajduję wolną chwilę wieczorem sięgam po książki. Tradycyjne. Papierowe. Tak jak tradycyjna Gazeta Pomorska.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.