PRZESTRZENIE BANACHA

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

PRZESTRZENIE BANACHA

Materiał informacyjny

Poznaj genialne miejsce do życia! Przestrzenie Banacha to nowoczesne osiedle na Górce Narodowej zaprojektowane jak samowystarczalna dzielnica.

Przestrzenie Banacha – poznaj genialne miejsce do życia!

Nowy projekt mieszkaniowy Grupy Buma realizowany przy ul. Banacha to świetnie zorganizowana i przemyślana przestrzeń do życia. To osiedle, które w założeniu ma funkcjonować jak samowystarczalna dzielnica. Przestrzenie Banacha to przede wszystkim duża, dobrze zorganizowana przestrzeń wspólna. Każdy etap inwestycji wniesie coś nowego dla wszystkich mieszkańców osiedla: plac zabaw dla małych dzieci, plac zabaw dla starszych dzieci, miejsce aktywności dla młodzieży, przestrzeń relaksu, ścieżka rowerowa, ścieżka biegowa. W pierwszym etapie osiedla powstanie również ogólnodostępny park stanowiący wizytówkę osiedla.

Na terenie osiedla zaprojektowano wiele punktów usługowo-handlowych z przeznaczeniem na sklepy, w których można zrobić codzienne zakupy oraz usługi ułatwiające życie mieszkańcom np. przedszkole, fryzjer, kawiarnia, gabinet lekarski, a także paczkomat. W każdym budynku znajdą się wielostanowiskowe garaże podziemne. Przewidziano również miejsca postojowe zewnętrzne, miejsca dla gości, a także punkt ładowania samochodów elektrycznych. Na terenie osiedla znajdą się także stojaki na rowery, wiaty rowerowe oraz stacja naprawy rowerów.

W ramach inwestycji powstaną przestronne mieszkania zarówno dla rodzin jaki i singli. W pierwszym etapie osiedla powstaną 133 mieszkania o metrażach od 36m2 do 94m2, lokale usługowe, podziemne garaże, komórki lokatorskie, wiata rowerowa, zielony dziedziniec, a także miejsce wypoczynku oraz ścieżka biegowa zintegrowana w przyszłości z systemem ścieżek na osiedlu. Mieszkania oferowane są w standardzie deweloperskim, istnieje także możliwość wykończenia pod klucz.

Osiedle położone jest na wzniesieniu, które nie tylko zapewnia piękne widoki, ale jednocześnie dobrą wentylację. Kolejnym atutem miejsca jest bliskie sąsiedztwo Parku Leśnego Witkowice – prawie 16 ha zielonego terenu, znanego z licznych szlaków pieszych, turystycznych i rozbudowanej sieci tras rowerowych. Teren i sąsiedztwo inwestycji objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, co jest gwarancją przewidywanego i przemyślanego rozwoju tej części miasta. Najważniejszym z realizowanych projektów jest linia szybkiego tramwaju na Górkę Narodową z przystankiem tuż obok osiedla, kolejnym rozbudowa al. 29, a także rozbudowa szybkiej kolei aglomeracyjnej z przystankiem Prądnik Czerwony, budowa północnej obwodnicy Krakowa oraz trasy ekspresowej S7 Kraków-Warszawa.

Patronem całej inwestycji jest wybitny polski matematyk Stefan Banach, przy którego ulicy położona będzie inwestycja. Ten wybitny, krakowski matematyk, który przyczynił się do rozwoju matematyki i fizyki kwantowej powiedział kiedyś, że „matematyka jest najpiękniejszym i najpotężniejszym tworem ducha ludzkiego”. Myśl ta przyświecała planowaniu osiedla, tak, by z matematyczną precyzją odzwierciedlić ducha genialnej prostoty, która przełoży się na funkcjonowanie osiedla jak samowystarczalnej dzielnicy.

Status inwestycji:
termin zakończenia inwestycji IV kw. 2021

Adres inwestycji:
Kraków, ul. Banacha 45A, 45B, 45C

Kontakt:
Biuro Sprzedaży Grupy BUMA
Kraków ul. Wadowicka 3
Tel: 12 290 05 05
E-mail: mieszkania@buma.com.pl

Agnieszka Hałoń
Tel: 694 320 700
E-mail: a.halon@buma.com.pl

Katarzyna Żołnierczyk
Tel: 694 320 900
E-mail:k.zolnierczyk@buma.com.pl

Łukasz Ruszkiewicz
Tel: 694 320 800
E-mail: l.ruszkiewicz@buma.com.pl

Paweł Tryka
Tel: 694 347 200
E-mail: p.tryka@buma.com.pl

Strona inwestycji: https://przestrzeniebanacha.pl
Strona dewelopera: https://buma.pl
Fan Page: https://www.facebook.com/przestrzeniebanacha/

Materiał informacyjny

plus.gazetakrakowska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.