Rośnie zainteresowanie świątecznym cateringiem w Grudziądzu

Czytaj dalej
Fot. Janusz Wójtowicz
Jakub Keller

Rośnie zainteresowanie świątecznym cateringiem w Grudziądzu

Jakub Keller

Restauratorzy zgodnie mówią, że coraz więcej mieszkańców Grudziądza i powiatu zamiast za garnki i noże chwyta za... telefon. Zamiast gotować, zamawiają gotowe potrawy na świąteczny stół.

- Zamówienia na dania świąteczne przyjmowaliśmy tylko do 15 grudnia. Mamy ich mnóstwo, a nie chcemy, aby ktoś zbyt długo musiał czekać na wigilijną kolację - mówi Rafał Parol, wicedyrektor Grudziądzkiego Centrum Ekonomii Społecznej „Pomost”, które prowadzi bar „Flisak” w Grudziądzu.

- Rzeczywiście, od kilku lat zainteresowanie świątecznym cateringiem jest duże - potwierdza Bożena Bruszczyńska, kierowniczka restauracji „Kuchnia pełna smaku w Grudziądzu”.

Mamy mniej czasu i... więcej pieniędzy

Z czego zatem wynika rosnące zainteresowanie kupowaniem potraw na Wigilię?

Co najczęściej znajduje się na liście wigilijnych zamówień? Ile kosztują wigilijne dania? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 69% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Keller

Ciekawy świata dziennikarz. Słucham ludzi. Nie odmawiam pomocy i kiedy tylko mogę, interweniuję w imieniu Czytelników. Bo dziennikarstwo traktuję jako misję. Najbardziej pisać lubię o miejskich inwestycjach, edukacji, polityce i sporach, gdzie słowo występuje przeciwko słowu. Przyglądam się działaniom władzy oraz pracy służb mundurowych. Staram się być też tam, gdzie dzieje się coś ciekawego i relacjonuje wszystko co zobaczę tam i usłyszę. Służbowo spotkać mnie można w Świeciu i Grudziądzu. Prywatnie fan żużla i koszykówki, w którą grywam hobbystycznie.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.