Daniel Dreyer

Rozpoczyna się sezon „czadowych” akcji

W ciągu ostatnich trzech miesięcy grudziądzcy strażacy 12-krotnie wyjeżdżali do akcji związanych z tlenkiem węgla. Fot. PSP Grudziądz W ciągu ostatnich trzech miesięcy grudziądzcy strażacy 12-krotnie wyjeżdżali do akcji związanych z tlenkiem węgla.
Daniel Dreyer

Masz piec, termę gazową, kominek? Kup czujnik tlenku węgla.

W środę rano alarm wszczął czujnik czadu w mieszkaniu przy ul. Szpitalnej. Usłyszeli go sąsiedzi. Zaniepokojeni wezwali strażaków.

Wyważone drzwi

Strażacy dzwonili, pukali do mieszkania, ale nikt nie odpowiadał. Postanowili wyważyć drzwi. W mieszkaniu nikogo nie było. Strażacki sprzęt potwierdził, że stężenie tlenku węgla w lokalu rzeczywiście było podwyższone. Mieszkanie przewietrzono, wyłączono także piecyk gazowy, który najwyraźniej jest popsuty.

Jak skończyła się interwencja strażaków? Jak uniknąć zatrucia tlenkiem węgla? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Daniel Dreyer

Przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem jako student-praktykant, w grudziądzkim oddziale "Gazety Pomorskiej". I z nim jestem związany do dziś, od 1 października 2005 roku jako kierownik redakcji. Tematyka jaką podejmuję to sprawy bliskie mieszkańcom Grudziądza i okolic: to, co napełnia ich obawami albo daje nadzieję, to co ich smuci albo cieszy, to z czego są dumni albo... co wymaga zmiany, aby się nie wstydzić. Dziennikarstwo postrzegam jako misję, którą jest nie tylko stawianie pytań, ale szukanie odpowiedzi. Prywatnie jestem fanem różnorodnej, ale tylko dobrej muzyki, miłośnikiem górskiej turystyki i bardzo początkującym żeglarzem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.