SENSITY

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

SENSITY

Materiał informacyjny

Sensity jest skierowany do osób, które prowadzą aktywny tryb życia i poszukują inwestycji w nowoczesnym stylu. Mieszkania mają od 1 do 4 pokoi, a ich metraże mieszczą się w przedziale od 30 do 76 m2. Przemyślane i funkcjonalne układy gwarantują łatwą aranżację i wykończenie zgodne z indywidualnymi preferencjami. Inwestycja zapewnia wysoki komfort mieszkaniowy i sprawia, że życie na wielu płaszczyznach nabiera sensu.

Mieszkańcy, którzy lubią wypoczywać w sposób aktywny, będę mogli wybrać się do pobliskiego rezerwatu przyrody Bonarka, na Kopiec Krakusa, do położonego nieco dalej Parku Bednarskiego lub nad atrakcyjny zwłaszcza latem Zalew Bagry.

Lokalizacja inwestycji Sensity przy ulicy Wielickiej, w niewielkiej odległości od skrzyżowania z ulicą Kamieńskiego, zagwarantuje mieszkańcom osiedla dobry dostęp do komunikacji publicznej, obsługiwanej przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Krakowie. Na zlokalizowanych bezpośrednio w sąsiedztwie osiedla przystankach MPK, oznaczonych nazwą „Kabel”, zatrzymują się tramwaje linii 3, 9, 13, 24, 50 oraz 69 (linia nocna), a także autobusy linii 274, 301 i kursującej nocą linii 669.

Korzystając z wyżej wymienionych linii dojechać można do większości rejonów Krakowa, a także na przykład do Wieliczki i Niepołomic (linie aglomeracyjne 274 i 301). Tramwaje i autobusy kursujące z przystanku „Kabel” docierają zarówno do ścisłego centrum miasta, między innymi do Dworca Głównego, Ronda Mogilskiego, czy Teatru Bagatela, jak i w rejony Krowodrzy Górki, Bronowic, Nowego Bieżanowa, Kurdwanowa i Nowej Huty. Dla osób preferujących komunikację zbiorową istotna może być również bliskość stacji kolejowej Kraków Płaszów, z której między innymi odjeżdżają pociągi Kolei Małopolskich w kierunku portu lotniczego Kraków Airport w Balicach.

Status inwestycji:
I etap:
Budynek A – zakończony
II etap:
Budynek B – do 31.12.2021
Budynek C – do 31.03.2021
Budynek D – do 30.09.2021

Adres:
Ul. Wielicka 107-113

Kontakt:
Biuro sprzedaży, ul. Wielicka 113/1
Tel: 692-479-917
E-mail:malgorzata.kagan@sento.pl; biuro@sento.pl

Strona inwestycji:
https://www.sento.pl/sensity

Strona dewelopera:
https://www.sento.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.