Iwona Marciniak

Śmieci w Kołobrzegu. Odbiór po nowemu ciągle burzy krew

Od lewej: Marek Młynarczyk (PiS), zastępca prezydenta Jerzy Wolski (PO), Krzysztof Plewko (PiS) Fot. Iwona Marciniak Od lewej: Marek Młynarczyk (PiS), zastępca prezydenta Jerzy Wolski (PO), Krzysztof Plewko (PiS)
Iwona Marciniak

W środę w magistracie mimo przełożonego spotkania, trwała gorąca dyskusja o śmieciach. Padły zarzuty w stronę prezydenta.

- Śmieci, nieodbierane tygodniami, zalegają w pojemnikach, lęgna się robaki. Nie ma harmonogramu odbiorów, nie wiadomo kiedy przyjedzie śmieciarka, a nie ma u kogo interweniować, bo telefonu nie odbierają. A do tego dzwony na papier i szkło są tak daleko, że ręce opadają - zarządcy nieruchomości i mieszkańcy, którzy przyszli wczoraj do Urzędu Miasta, przykładami na kiepski początek działalności nowego odbiorcy kołobrzeskich odpadów, firmy ATF, sypali jak z rękawa.

Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem (a najlepiej z psami ;))


Informuję o tym, co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl, na fejsbukowym profilu Kołobrzeg nasze miasto oraz w papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.