Sylwester KATOWICE: Grzeszczak, Lisowska, Farna, Bednarek i Thomas Anders SYLWESTROWA MOC PRZEBOJÓW

Czytaj dalej
Fot. ARKADIUSZ GOLA
Ola Szatan

Sylwester KATOWICE: Grzeszczak, Lisowska, Farna, Bednarek i Thomas Anders SYLWESTROWA MOC PRZEBOJÓW

Ola Szatan

Sylwester w Katowicach: Już po raz drugi Telewizja Polsat zaprasza na „Sylwestrową Moc Przebojów” do Katowic. Impreza odbędzie się na placu Honorowym przy Spodku. Transmisja rozpocznie się o godz. 20.00. Impreza przed Spodkiem upłynie w rytmie największych hitów lat 80.

Dziesiąta, jubileuszowa „Sylwestrowa Moc Przebojów” zagra w Katowicach. Telewizja Polsat już po raz drugi zorganizuje na placu Honorowym pod Spodkiem wielką sylwestrową imprezę z plejadą gwiazd. W tym roku Sylwester w Katowicach upłynie nam w rytmie największych hitów lat 80., z czasów gdy wielkim wydarzeniom w Polsce i na świecie towarzyszyła syntezatorowa muzyka taneczna.

Polskie gwiazdy „Sylwestrowej Mocy Przebojów”, oprócz własnych przebojów, zagrają covery, które podbiły serca Polaków. Ostatnie godziny starego i pierwsze nowego roku spędzimy na ogromnej multimedialnej scenie w doborowym towarzystwie topowych polskich wykonawców, m.in. Sylwii Grzesz-czak, Eweliny Lisowskiej, Ewy Farnej, Bednarka, Eneja, Piersi, Golec uOrkiestry, IRY, Grzegorza Hyżego, Michała Wiśniewskiego, Wojtka Łuszczykiewicza oraz zespołów Video, Boys, Blue Cafe i Feel.

Niezapomniany klimat lat 80. przypomną również wielkie polskie przeboje „Chałupy welcome to” w wykonaniu Zbigniewa Wodeckiego czy hity Beaty i Bajmu, bez których nie mogła odbyć się wówczas żadna prywatka: „Co mi Panie dasz”, „Józek, nie daruję Ci tej nocy” czy „Nie ma wody na pustyni”. Jednym z największych wykonawców tamtych lat był zespół Modern Talking, który sprzedał na świecie ponad 160 milionów płyt.

Wokalista tego niezapomnianego duetu Thomas Anders i jego zespół, będą gośćmi specjalnymi katowickiego sylwestra w Polsacie. Z pewnością ze sceny popłyną niezapomniane przeboje zespołu, na czele z takimi hitami jak: „You’re My Heart, You’re My Soul”, „Cheri Cheri Lady” czy „Sexi, Sexi Lover”.

Sylwestrowa Moc Przebojów w Katowicach

Przypomnijmy, że „Sylwestrowa Moc Przebojów” do Katowic zawita po raz drugi. Jak dotąd polsatowska impreza gościła w Krakowie, Warszawie i Gdyni, ale to właśnie tu, na placu Honorowym pod Spodkiem w samym centrum Katowic, rok temu bawiliśmy się najlepiej na największym karaoke na świecie. To był wielki sukces.

Wraz z ponad 100 tysiącami osób przed telewizorami „Sylwestrową Moc Przebojów” oglądało średnio 4,5 miliona widzów, a Telewizja Polsat była liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych.

Uwagę przyciągać będzie nie tylko zestaw artystów sylwestrowej imprezy, ale też sama scena, na której zaprezentują się gwiazdy. W ubiegłym roku przy Spodku powstała ogromna multimedialna scena o całkowitej powierzchni 500 mkw., którą przewiozło na miejsce 15 tirów. Szeroką na 60 i wysoką na 16 metrów scenografię sceny uzupełniło prawie 600 mkw. ekranów ledowych o wadze 14 ton.

Sylwester w Katowicach

ZOBACZ TAKŻE:
Huczny sylwester w Katowicach na koniec jubileuszu 150-lecia [ZDJĘCIA, WIDEO]

Ola Szatan

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.