Takiego jarmarku we Włocławku nie było!

Czytaj dalej
Fot. Karolina Misztal
WA

Takiego jarmarku we Włocławku nie było!

WA

Takiego jarmarku świątecznego w naszym mieście jeszcze nie było. Na sobotę i niedzielę w samym centrum Włocławka, na placu Wolności, zainstalowali się sprzedawcy oferujący rozmaite ozdoby oraz żywność związaną ze świętami Bożego Narodzenia.

Pogoda sprzyjała, nic dziwnego zatem, że wielu włocławian chętnie wybrało się do centrum. Wybór nie był łatwy - na kilkunastu stoiskach umieszczonych w specjalnie do tego sprowadzonych drewnianych budkach, oferowano bombki, stroiki, upominki i zabawki.

- Klienci najczęściej pytają o bombki z ręcznie malowanymi motywami kujawskimi - mówi Krystyna Zagrabska, włocławska twórczyni.

Wśród straganów Włocławskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego wyróżniała się ogromna beczka - jedno ze stoisk z napojami. Wizyta na placu Wolności była też dla wielu okazją do zrobienia sobie zdjęcia przed błyszczącym zamkiem z herbem miasta. Sponsorem kiermaszu była firma Energa.

Na sobotę i niedzielę w samym centrum Włocławka, na placu Wolności, zainstalowali się sprzedawcy oferujący rozmaite ozdoby oraz żywność związaną ze świętami
Wojciech Aabrudzinski Stoisko włocławskiego Zespołu Szkół nr 3.
WA

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.