Iwona Marciniak

Targowisko w Kołobrzegu czeka na wielkie zmiany. Jest przetarg na projekt

Targowisko w Kołobrzegu czeka na wielkie zmiany. Jest przetarg na projekt Fot. archiwum polskapress
Iwona Marciniak

Kołobrzeskie targowisko nie jest dobrą wizytówką miasta, ale to ma się zmienić. Wprawdzie dopiero pod koniec przyszłego roku, ale projekt metamorfozy tego miejsca poznamy do 30 listopada 2018.

W najbliższy poniedziałek dowiemy się kto jest gotów zaprojektować nowy, kołobrzeski „rynek”. Miejskie targowisko prowadzi Miejski Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska. Na wydzielonym terenie terenie przy ul. Trzebiatowskiej w dni targowe swój biznes prowadzi kilkadziesiąt podmiotów związanych z „zielenią miejską” długoterminowymi umowami dzierżawy i drugie tyle handlujących na mniejszą skalę, po uiszczeniu każdorazowych opłat i inkasentów.

Pozostało jeszcze 68% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem (a najlepiej z psami ;))


Informuję o tym, co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl, na fejsbukowym profilu Kołobrzeg nasze miasto oraz w papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.