Daniel Dreyer

Teraz będzie tutaj w Grudziądzu Castorama. Już rekrutuje pracowników

Teraz będzie tutaj w Grudziądzu Castorama.  Już rekrutuje pracowników Fot. Piotr Bilski/archiwum
Daniel Dreyer

125 osób ma znaleźć etaty w nowym markecie budowlanym. Pierwszy nabór już przeprowadzono. Kiedy sklep pod nową marką zostanie otwarty? Tego jeszcze nie wiadomo.

Co będzie w hali po zamkniętym Praktikerze? - to pytanie od tygodni jest na ustach wielu grudziądzan. Szczególnie tych, którzy przechodzą obok pustego obiektu kiedyś tętniącego życiem.

Robiący zakupy w sąsiedniej galerii handlowej pan Piotr mówi: - Mnie tam Praktikera nie jest żal. Wszystko - poza tym co akurat oferowano w promocji - było albo horrendalnie drogie, albo słabej jakości. Osobiście kupowałem tutaj tylko w ostateczności, jak zabrakło puszki farby a hurtownie były już zamknięte.

„Pomorskiej” udało się oficjalnie potwierdzić:  będzie tam market sieci Castorama. Pierwsi pracownicy rozpoczęli już prace modernizacyjne w obiekcie znajdującym się przy ul. Konarskiego 47. 

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Daniel Dreyer

Przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem jako student-praktykant, w grudziądzkim oddziale "Gazety Pomorskiej". I z nim jestem związany do dziś, od 1 października 2005 roku jako kierownik redakcji. Tematyka jaką podejmuję to sprawy bliskie mieszkańcom Grudziądza i okolic: to, co napełnia ich obawami albo daje nadzieję, to co ich smuci albo cieszy, to z czego są dumni albo... co wymaga zmiany, aby się nie wstydzić. Dziennikarstwo postrzegam jako misję, którą jest nie tylko stawianie pytań, ale szukanie odpowiedzi. Prywatnie jestem fanem różnorodnej, ale tylko dobrej muzyki, miłośnikiem górskiej turystyki i bardzo początkującym żeglarzem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.