TERTIUM BUSINESS PARK

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

TERTIUM BUSINESS PARK

Materiał informacyjny

Tertium Business Park przy ul. Lublańskiej w Krakowie to trzy nowoczesne i niezależne, dziesięciopiętrowe budynki biurowe, które łącznie stanowią niemal 40 000 m² powierzchni biurowej najwyższej klasy.

Tertium Business Park to kolejna inwestycja biurowa Grupy BUMA. W skład kompleksu wchodzą trzy budynki biurowe klasy A, które zostały zaprojektowane z uwzględnieniem rozwiązań zapewniających komfort pracy najemców. W procesie projektowania zastosowano energooszczędne technologie oraz inteligentne systemy monitorowania i sterowania funkcjonowaniem budynku.

• całkowita powierzchnia wynajmowalna: 39 900 m2 (3 budynki każdy 13 300 m2)

• powierzchnia wynajmowalna typowego piętra: ok. 1 237 m2

• liczba kondygnacji podziemnych: 2

• liczba kondygnacji naziemnych: 11 (parter + 10 pięter)

• liczba miejsc parkingowych naziemnych: 14

• liczba miejsc parkingowych podziemnych: 563

Istnieje możliwość łączenia powierzchni biurowej między budynkami. Najemca może wynająć jedno piętro w danym budynku, a w późniejszym terminie dodatkową powierzchnię na tej samej kondygnacji w kolejnych budynkach. Dzięki połączeniu budynków przewiązkami, można uzyskać nawet 3 650 m2 powierzchni na jednej kondygnacji.

Tertium Business Park zlokalizowany jest w Krakowie przy ulicy Lublańskiej 34, obok jednej z głównych arterii Krakowa – Alei Gen. Bora-Komorowskiego. Korzystna lokalizacja obiektu zapewnia łatwy dostęp do centrum miasta i Dworca Kraków Główny oraz autostrady A4, a przejazd na lotnisko w Balicach zajmuje ok. 25 minut. W odległości kilkudziesięciu metrów od kompleksu biurowego planowana jest linia szybkiego tramwaju łącząca centrum Krakowa z Nową Hutą. W odległości zaledwie 200 – 300 m od budynków znajdują się przystanki autobusowe kilku linii o dużej częstotliwości kursów. Do kompleksu Tertium Business Park bardzo sprawnie można dotrzeć rowerem, w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu przebiegają ścieżki rowerowe. Aby zachęcić użytkowników kompleksu do korzystania z tej ekologicznej formy transportu na terenie kompleksu powstał parking rowerowy z dużą ilość stojaków rowerowych, a także szatnie z prysznicami dla rowerzystów.

W bezpośrednim otoczeniu inwestycji znajdują się kompleksy biurowe wybudowane przez Grupę Buma: Rondo Business Park oraz Quattro Business Park z budynkiem Five. Kompleks Tertium Business Park jest doskonale zlokalizowany jeśli chodzi o dostęp handlu i usług. W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu znajdują się budynki biurowe, kantyny, bary, restauracje, hotel, klinika medyczna, apteka, fitness club, park wodny, kino, sklepy i liczne punkty usługowe, Centrum Handlowe Krokus, Centrum Handlowe Serenada.

Tertium Business Park to kompleks trzech budynków biurowych klasy A. Ze względu na zastosowane w nim energooszczędne technologie, inteligentne systemy monitorowania oraz sterowania funkcjonowaniem budynku, tworzy on jedną z najbardziej nowoczesnych biurowych przestrzeni w Krakowie. Wszystkie budynki kompleksu posiadają certyfikat BREEAM Interim, oddany jako pierwszy do użytkowania budynek A posiada również certyfikat BREEAM Excellent Final oraz certyfikat LEED dla wnętrz.

• system oceny jakości budynku – certyfikat BREEAM
• wysoka efektywność energetyczna budynków
• ciepło sieciowe zapewniające efektywność ekonomiczną
• materiały budowlane o niskiej emisyjności (zawartości LZO)
• systemowa ślusarka aluminiowa o wysokiej izolacyjności termicznej U<0,9 W/m² K
• system zarządzania budynkiem (BMS)
• doskonały dostęp do światła słonecznego
• bioróżnorodność zagospodarowania terenu
• budki dla owadów
• parking rowerowy
• szatnie z prysznicami dla rowerzystów
• ścieżki rowerowe

Aby zachęcić pracowników kompleksu do aktywnego wypoczynku i relaksu na świeżym powietrzu w czasie przerwy w pracy na dziedzińcu zaaranżowano zieloną strefę wypoczynku z ławkami, dostępnymi w recepcji kocami, stołem do tenisa stołowego i do gry w piłkarzyki.

Status inwestycji:
budynek A budowa zakończona
budynek B budowa zakończona
budynek C IV kw. 2021

Adres inwestycji:
Kraków, ul. Lublańska 34

Kontakt:
DZIAŁ LEASINGU:
Monika Franaszek
Tel: +48 501 224 101
E-mail: m.franaszek@buma.com.pl

Anna Jakubowska
Tel: +48 602 241 705
E-mail: a.jakubowska@buma.com.pl

Strona inwestycji: https://tertiumbusinesspark.pl
Strona dewelopera: https://buma.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.