Tłuczkiem i nożem zabił żonę? Piotr B. z Grudziądza odpowie za zabójstwo

Czytaj dalej
Fot. Łukasz Szalkowski
Aleksandra Pasis

Tłuczkiem i nożem zabił żonę? Piotr B. z Grudziądza odpowie za zabójstwo

Aleksandra Pasis

Małżeństwo nie miało dobrej opinii wśród części sąsiadów. Z kolei o zamordowanej kobiecie dobrze piszą jej znajomi na portalu społecznościowym. Para była znana organom ścigania prawa. M.in. z przestępstw przeciwko mieniu.

Znała pani to małżeństwo? - pytamy sąsiadów.

- Pani wejdzie sobie na Facobook-a i wpisze „I...a I...ka” - odpowiada mi kobieta, która wygląda przez okno z kamienicy obok budynku, w którym doszło do dramatycznych wydarzeń. Kawałek dalej stoi policyjny radiowóz techników i kryminalnych. W mieszkaniu trwają już czynności funkcjonariuszy pod nadzorem prokuratora.

Odnajduję profil nieżyjącej już kobiety. Pod postami jej znajomi zapalają już „wirtualne świeczki”. Wieść o tragedii roznosi się niczym błyskawica.

- Pili, bili się, policja przyjeżdżała, a potem za rękę razem chodzili - tak o małżeństwie B. kontynuuje moja rozmówczyni z okna sąsiedniej kamienicy. - Tak to wyglądało...

Dramatyczne sceny pomiędzy Ireną i Piotrem B. rozegrały się w ich mieszkaniu w kamienicy w przy ul. Chełmińskiej w Grudziądzu. Jak doszło do tego zdarzenia? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 71% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Aleksandra Pasis

W grudziądzkim oddziale Gazety Pomorskiej pracuję kilka lat. Zajmuję się głównie tematyką związaną z samorządem, sprawami społecznymi oraz kryminalnymi. Praca z ludźmi, a dokładniej ich historie: jedne dramatyczne, inne zabawne, jest jednocześnie tym co sprawia mi dużą satysfakcję. A najważniejsze - uczy pokory. Po pracy lubię jeździć na rowerze. W czasie urlopu - podróżuję. Gdy znajduję wolną chwilę wieczorem sięgam po książki. Tradycyjne. Papierowe. Tak jak tradycyjna Gazeta Pomorska.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.