Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Trzy drużyny, jeden cel

Czytaj dalej
Fot. Dawid Łukasik
Bartosz Karcz, Piotr Pietras, Jacek Żukowski

Trzy drużyny, jeden cel

Bartosz Karcz, Piotr Pietras, Jacek Żukowski

Maciej Bartoszek dzisiaj zadebiutuje w roli trenera niecieczan.

Bruk-Bet Termalica - Lechia Gdańsk

Dla Bruk-Betu Termaliki dzisiejszy mecz może okazać się punktem zwrotnym. Niecieczanie wierzą, że po serii pięciu meczów bez ligowego zwycięstwa wreszcie coś się zmieni i zespół pod wodzą trenera nowego Macieja Bartoszka w końcu zacznie zwyciężać.

Trudno wyrokować w jakim składzie zagra dzisiaj zespół „Słoników”, gdyż szkoleniowiec nie odkrył jeszcze kart. Wydaje się jednak, że pewniakiem w bramce jest Słowak Jan Mucha, który w dotychczasowych meczach był czołową postacią w drużynie. W pozostałych formacjach jest natomiast wiele niewiadomych, choć dla tak solidnych zawodników jak ukraiński obrońca Artem Putiwcew, czy bośniacki pomocnik Vlastimir Jovanović, miejsce w składzie powinno się znaleźć.

Największym problemem Bruk-Betu była dotychczas postawa napastników. Żaden z nich w tym sezonie nie zdobył jeszcze gola w meczu ligowym, natomiast zespół z Niecieczy ma na koncie najmniej strzelonych goli w lidze (sześć), z czego dwa samobójcze strzelili sobie rywale.

W Niecieczy w ostatnich dniach nastąpiły zmiany nie tylko w sztabie szkoleniowym. Dyrektorem sportowym nie jest już bowiem Marcin Baszczyński.

- Sam zrezygnowałem z dalszej pracy w klubie z Niecieczy - krótko stwierdził Baszczyński, nie chcąc mówić o powodach swojej decyzji.

Z dalszej części artykułu dowiesz się m.in o przypuszczalnych składach meczowych drużyn.

Pozostało jeszcze 71% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 12,30 zł co 5 dni.

    już od
    12,30
    /5 dni
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Bartosz Karcz, Piotr Pietras, Jacek Żukowski

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetakrakowska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.