Turyści przyjeżdżają do nas na chwilę, ale są zadowoleni

Czytaj dalej
Fot. Piotr Bilski
Daniel Dreyer

Turyści przyjeżdżają do nas na chwilę, ale są zadowoleni

Daniel Dreyer

Kim są? Co im się u nas podoba? Wyniki ankiety przeprowadzonej wśród osób odwiedzających Grudziądz, mają posłużyć opracowaniu strategii rozwoju turystyki.

W piątek w Łodzi ruszają targi „Regiony Turystyczne na styku kultur”. Grudziądz ma na nich swój kącik w ramach stoiska Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej. - Nastawiamy się na promocję turystyki miejskiej: zabytków, także Cytadeli i fortu Wielka Księża Góra. Mamy nowe foldery dla turystów aktywnych: kajakarzy i rowerzystów - wylicza Michał Czepek z Informacji Turystycznej, który będzie obsługiwał stoisko podczas łódzkich targów.

Kim są osoby, które odwiedzają Grudziądz? Co im się podoba w mieście? Jakie są wnioski po przeprowadzonych badaniach? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Daniel Dreyer

Przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem jako student-praktykant, w grudziądzkim oddziale "Gazety Pomorskiej". I z nim jestem związany do dziś, od 1 października 2005 roku jako kierownik redakcji. Tematyka jaką podejmuję to sprawy bliskie mieszkańcom Grudziądza i okolic: to, co napełnia ich obawami albo daje nadzieję, to co ich smuci albo cieszy, to z czego są dumni albo... co wymaga zmiany, aby się nie wstydzić. Dziennikarstwo postrzegam jako misję, którą jest nie tylko stawianie pytań, ale szukanie odpowiedzi. Prywatnie jestem fanem różnorodnej, ale tylko dobrej muzyki, miłośnikiem górskiej turystyki i bardzo początkującym żeglarzem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.