Robert Gąsiorek

W żłobkach i przedszkolach odetchną czystym powietrzem

Oczyszczacz powietrza trafił m.in. do Jodłówki Tuchowskiej. Podbne urządzenia pojawią się w Tarnowie Fot. Szkoła Podstawowa w Jodłówce Tuchowskiej Oczyszczacz powietrza trafił m.in. do Jodłówki Tuchowskiej. Podbne urządzenia pojawią się w Tarnowie
Robert Gąsiorek

Tarnowskie przedszkola i żłobki zostaną wyposażone w specjalne oczyszczacze powietrza. Urządzenia pojawią się jeszcze w tym roku.

O montaż urządzeń w żłobkach i przedszkolach od kilku tygodni zabiegało Stowarzyszenie Anioł Struś, członkowie rad osiedlowych oraz inne organizacje pozarządowe działające w mieście. Pod specjalną petycją w tej sprawie podpisało się ponad 100 osób. W minioną sobotę, prezydent Tarnowa na portalu społecznościowym poinformował, że specjalne urządzenia pojawią się w tarnowskich żłobkach i przedszkolach jeszcze w tym roku.

W dalszej części tekstu dowiesz się skąd wziął się pomysł na montaż urządzeń w placówkach oraz jaki wkład w akcję ma miasto. 

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 12,30 zł co 5 dni.

    już od
    12,30
    /5 dni
Robert Gąsiorek

Pracuję w redakcji Gazety Krakowskiej i portalu tarnow.naszemiasto.pl. Moją ulubioną tematyką są sprawy kryminalne. Ponadto piszę o różnych problemach lokalnej społeczności oraz ciekawych osobach pochodzących z Tarnowa i okolic. Wykonuję również fotogalerie z ciekawych imprez, które odbywają się w regionie. Staram się w moich tekstach przedstawiać sprawy w sposób rzetelny i pomagać w rozwiązywaniu problemów. Nie jestem obojętny na ludzką krzywdę. Prywatnie interesuje się sportem, a w szczególności piłką nożną.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gazetakrakowska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.