WADOWICKA 3

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

WADOWICKA 3

Materiał informacyjny

Kompleks Wadowicka 3 oferujący 31 200m² nowoczesnej powierzchni biurowej powstaje w Krakowie w bliskim sąsiedztwie Ronda Matecznego. Należący do kompleksu budynek A jest pierwszym w Polsce projektem w trakcie certyfikacji FITWEL.

Kompleks biurowy Wadowicka 3 powstaje w dzielnicy Podgórze, w bliskim sąsiedztwie Ronda Matecznego, jednego z głównych węzłów komunikacyjnych Krakowa. W ramach inwestycji powstaną trzy niezależne, siedmiopiętrowe budynki biurowe klasy A, oferujące łącznie ponad 31 000 m² powierzchni biurowej uzupełnionej funkcją handlowo-usługową na parterach. Doświadczony inwestor – Grupa Buma oraz uznany projektant – biuro architektoniczne Medusa Group stanowią gwarancję połączenia nowoczesnej architektury oraz doskonałych rozwiązań technicznych zapewniających komfort, a także elastyczność w dostosowaniu powierzchni do wymagań najemcy.

· całkowita powierzchni wynajmowalna: 31 200 m² (3 budynki po ok. 10 400 m² każdy)

· powierzchnia wynajmowalna typowego piętra: 1 400m²

· liczba kondygnacji naziemnych: 8

· liczba kondygnacji podziemnych: 1

· liczba miejsc parkingowych naziemnych: 174

· liczba miejsc parkingowych podziemnych: 441

· elastyczne biura na wynajem krótkoterminowy (łącznie 179 stanowisk pracy)

Wadowicka 3 to doskonały adres w Krakowie dla ulokowania biznesu. Największym atutem kompleksu jest jego lokalizacja w sąsiedztwie Ronda Matecznego zapewniająca znakomite połączenie ze Starym Miastem, Dworcem Głównym, dzielnicami mieszkaniowymi oraz obwodnicą Krakowa, autostradą A4 i lotniskiem Kraków-Balice. W odległości kilkudziesięciu metrów od kompleksu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej kilku linii autobusowych i tramwajowych, a wzdłuż ulicy Wadowickiej biegnie ścieżka rowerowa. W promieniu dwóch kilometrów od kompleksu znajduje się Centrum Kongresowe ICE, historyczna dzielnica Kazimierz, hotele, centra handlowe. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się liczne sklepy, punkty usługowe, siłowania, basen, bary, restauracje, przychodnie lekarskie, a na jej terenie lunch-bar i klinika medyczna. Obok kompleksu Wadowicka 3 znajduje się Park Zdrojowy oraz nowo otwarty park przy ul. Wadowickiej. Blisko stąd nad rzekę Wilgę czy Bulwary Wiślane. Sąsiedztwo terenów zielonych jest niewątpliwie ogromną zaletą kompleksu, z wielu okien roztacza się malowniczy widok na tereny zielone w tym na Kopiec Kraka i Wzgórze Krzemionki, a z najwyższych kondygnacji można podziwiać Stare Miasto i Wawel.

Kompleks Wadowicka 3 został zaprojektowany z troską o zdrowie i samopoczucie jego użytkowników i wybudowany z poszanowaniem środowiska naturalnego, czego dowodem jest certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Dodatkowo budynek A jest pierwszym zarejestrowanym w Polsce budynkiem podlegającym certyfikacji Fitwel, który to system optymalizuje budynki w celu poprawy jakości zdrowia i wydajności pracowników, poprzez ulepszenie projektowanych miejsc pracy.

· wysoka efektywność energetyczna budynków

· ciepło sieciowe zapewniające efektywność ekonomiczną

· materiały budowlane o niskiej emisyjności (zawartość LZO)

· systemowa ślusarka aluminiowa o wysokiej izolacyjności termicznej

· system zarządzania budynkiem BMS

· bioróżnorodność zagospodarowania terenu

· udogodnienia dla rowerzystów: parking rowerowy, szatnie z prysznicami, stacja naprawy rowerów

Na terenie kompleksu Wadowicka 3 znajdują się również elastyczne biura na wynajem krótkoterminowy – At Office. To nowy koncept Grupy Buma oferujący wydzielone biura, w pełni wyposażone w stanowiska pracy typu plug & play wraz z częścią socjalna i salami konferencyjnymi. Kompleks Wadowicka 3 oferuje 10 tego typu biur o powierzchni od 30m² do 258m², łącznie 179 stanowisk pracy.

Status inwestycji:
budynek A budowa zakończona
budynek B budowa zakończona
budynek C IV kw. 2021

Adres inwestycji:
Kraków, ul. Wadowicka 3

Kontakt:
DZIAŁ LEASINGU:
Monika Franaszek
Tel: +48 501 224 101
E-mail: m.franaszek@buma.com.pl

Anna Jakubowska
Tel: +48 602 241 705
E-mail: a.jakubowska@buma.com.pl

Strona inwestycji: http://www.wadowicka3.pl
Strona dewelopera: https://buma.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.