Iwona Marciniak

Wczoraj odbyła się ekshumacja Sebastiana Karpiniuka

Wczoraj odbyła się ekshumacja Sebastiana Karpiniuka Fot. Michał Świderski
Iwona Marciniak

- Nie godzimy się na organizowanie dla celów politycznych tańca na grobach ofiar katastrofy- mówili przyjaciele Sebastiana Karpiniuka.

W poniedziałek tuż po godz. 4 prokuratorzy, Żandarmeria Wojskowa i policja, w kilkunastu samochodach wjechali na kołobrzeski cmentarz, który aż do ok. godz. 9 mógł uchodzić za najpilniej strzeżone miejsce w mieście.

W tym czasie przed bramą wjazdową gromadzili się już koledzy partyjni i przyjaciele Sebastiana Karpiniuka, najmłodszego parlamentarzysty wśród ofiar katastrofy smoleńskiej.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem (a najlepiej z psami ;))


Informuję o tym, co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl, na fejsbukowym profilu Kołobrzeg nasze miasto oraz w papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.