Justyna Wojciechowska-Narloch

Wczoraj zakończył się pierwszy etap naboru do szkół średnich. Jego wyniki młodzież pozna dopiero w połowie lipca

Wczoraj zakończył się pierwszy etap naboru do szkół średnich. Jego wyniki młodzież pozna dopiero w połowie lipca
Justyna Wojciechowska-Narloch

Cztery toruńskie ogólniaki wyraźnie wybijają się na mapie uczniowskich preferencji. To I, IV, V i X LO. Tam kandydatom najtrudniej będzie się dostać.

Tegoroczny nabór do szkół średnich rozpoczął się w Toruniu 13 maja. Wczoraj zakończył się jego pierwszy etap, czyli możliwość wyboru szkół. W Toruniu młodzież miała prawo wskazać trzy placówki.

Skutkiem reformy systemu edukacji jest kumulacja roczników, z którą mamy do czynienia w roku szkolnym 2019/2020.

Pozostało jeszcze 72% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Justyna Wojciechowska-Narloch

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.