Witaj w Laboratorium Piękna!

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Witaj w Laboratorium Piękna!

Materiał informacyjny

Laboratorium Piękna to kompleksowe centrum medycyny estetycznej i kosmetologii. Łączymy w nim pasję z wiedzą i doświadczeniem, profesjonalizm z przyjazną atmosferą. Podstawą naszych działań jest nauka, na której się opieramy, ale którą też tworzymy. Prowadzimy działalność naukowo-dydaktyczną, wprowadzamy nowe innowacyjne technologie i zabiegi, organizujemy szkolenia dla lekarzy z Polski i zagranicy. Jako pierwsi w Polsce wykonaliśmy zabieg AccuTite w obrębie dolnych powiek. Jako pierwsi w Europie wykonaliśmy zabiegi Lenisna i JuveLook.

Oferta Laboratorium obejmuje zabiegi z zakresu pełnoprofilowej medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej, chirurgii naczyniowej, kosmetologii, laseroterapii oraz konsultacje ze specjalistami z zakresu psychologii, ortopedii, urologii i ginekologii.

Medycyna Estetyczna w Laboratorium Piękna to nie tylko zabiegi z użyciem toksyny botulinowej czy wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Oferujemy najnowocześniejsze stymulatory kolagenu (Lenisna, JuveLook) na bazie kwasu D,L-polimlekowego, terapie peptydowe i nukleotydowe, a także zaawansowane metody poprawy jakości skóry: najnowsze mezoterapie z użyciem pistoletu VitalInjector 2, zabiegi frakcyjne laserowe i z falą radiową RF oraz peelingi medyczne.

Jesteśmy ośrodkiem referencyjnym dla Beautyeurope Polska. Zajmujemy się szeroko pojętą medycyną regeneracyjną. Wykorzystujemy preparaty wytworzone z krwi pacjenta na miejscu w gabinecie – osocze bogatopłytkowe PRP i fibrynę bogatopłytkową PRF. Naszym flagowym zabiegiem z tego zakresu jest Plasma Complex Premium – unikalne połączenie dwóch fibryn I-PRF i S-PRF+ w jednym zabiegu w celu maksymalnej, naturalnej rewitalizacji twarzy, szyi i dekoltu. W ofercie mamy również unikalny zabieg Skin Up, czyli autologiczny wypełniacz. Jest to naturalna alternatywa dla klasycznych wypełniaczy na basie kwasu hialuronowego.

Dysponujemy unikalną platformą EmbraceRF marki Inmode, która umożliwia trwałą redukcję tkanki tłuszczowej metodami nieinwazyjnymi (BodyFX) oraz inwazyjnymi: proponujemy liposukcję wspomaganą falą radiową RFAL w postaci zabiegów AccuTite, FaceTite i BodyTite. Redukujemy niepotrzebny tłuszczyk w obrębie dolnych powiek, podbródka, ramion, ud, brzucha, pośladków. Potrafimy nie tylko zredukować tkankę tłuszczową, ale także w istotny sposób napiąć wiotką, luźną skórę, np. na brzuchu po ciąży. Zabieg AccuTite umożliwia małoinwazyjną blefaroplastykę powiek dolnych. Zabieg FaceTite pozwala na małoinwazyjny termolifting dolnej części twarzy i podbródka.

Wykorzystując laser CO2 w trybie frakcyjnym i zabieg Morpheus8 (RF mikroigłowy) potrafimy istotnie zmniejszyć rozstępy i blizny, nawet przerostowe. Potrafimy skutecznie zredukować również blizny potrądzikowe.

Pacjentkom zainteresowanym naturalnym zwiększeniem objętości piersi, pośladków lub twarzy (dolina łez, policzki) proponujemy lipotransfer, czyli przeszczep tłuszczu. Wykonujemy zabieg, w którym w pierwszym etapie odsysamy tłuszcz z wybranego obszaru, np. brzucha i przeszczepiamy go w wybrane miejsce (piersi, twarz, pośladki). Efekt zabiegu jest trwały.

Zajmujemy się laserową redukcją przebarwień, poszerzonych naczynek i rumienia, pajączków, czy zbędnego owłosienia. Wykorzystujemy do tego celu unikalną platformę laserową Triton marki Inmode z Izraela. Dysponujemy zaawansowaną dwuzakresową głowicą do epilacji, łączącą dwie długości fali światła 755nm i 810nm. Umożliwia nam to przeprowadzenie zabiegu prawie bezboleśnie i skutecznie dla włosów ciemnych oraz jasnych. W celu trwałego pozbycia się teleangiektazji (pajączków na nogach) używamy diodowej głowicy laserowej Vasculaze o 1064nm. Jest to unikalny w skali świata diodowy laser do usuwania naczynek o udowodnionej skuteczności. Aby pozbyć się przebarwień i rumienia na twarzy stosujemy równie unikalną głowicę IPL o nazwie Lumecca, która już po zaledwie 4 zabiegach daje doskonałe efekty.

Kolejnym ważnym działem medycyny estetycznej, wykorzystywanym w naszej codziennej praktyce, są nici liftingująco-rewitalizujące APTOS. Dr Bartłomiej Sobolewski jest certyfikowanym lekarzem APTOS, uprawnionym do przeprowadzania zabiegów z użyciem tej technologii. Nici Aptos umożliwiają osiągnięcie efektu uniesienia tkanek twarzy, czyli liftingu. Dodatkowo, rozpuszczając się, uwalniają substancje stymulujące do produkcji kolagenu. W ciągu dwóch lat od ich implantacji, uzyskujemy efekt silnej rewitalizacji skóry w obszarze zabiegowym. Innym ciekawym zastosowaniem nici APTOS jest małoinwazyjna korekta odstających uszu. Efekt zabiegu jest trwały. Z użyciem nici Aptos możemy również osiągnąć efektu rewitalizacji dolnych powiek, można też wykonać lifting podbródka.

W Laboratorium Piękna wykonujemy również zabiegi usuwania zmian skórnych techniką laserową lub chirurgicznie.

Dla pacjentów borykających się z problemem nadmiernego wypadania włosów, proponujemy mezoterapię skóry owłosionej głowy z użyciem Dr Cyj Hair Fiiler lub np. fibryny bogatopłytkowej I-PRF. Zabiegi te również wykonujemy z użyciem pistoletu VitalInjector 2, co daje bardzo duży komfort bólowy.

Do gabinetów zapraszają również specjaliści z zakresu chirurgii naczyniowej. Wykonujemy diagnostykę niewydolności żylnej kończyn dolnych (USG Doppler), zabiegi skleroterapii a w niedalekiej przyszłości również procedurę laserowego usuwania żylaków.

W gabinecie ginekologicznym zapraszamy na zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Przperowadzane są zabiegi laserowego leczenia nietrzymania moczu, terapia z zastosowaniem fibryny bogatopłytkowej, wypełnienia z zastosowaniem kwasu hialuronowego.

W naszych gabinetach przyjmują również specjaliści ortopedii i urologii. Przeprowadzają konsultacje i zabiegi z zakresu obu specjalizacji. Ortopedzi wykonują zabiegi iniekcji dostawowej indywidualnie dobranego preparatu kwasu hialuronowego lub fibryny bogatopłytkowej.

Zapraszamy Cię na konsultacje, w ramach których nasi specjaliści przeprowadzą analizę Twojej skóry, stworzą indywidualnie dobrane programy zabiegowe oraz zaproponują odpowiednią pielęgnację domową.

W Laboratorium Piękna pracujemy na aparaturze i kosmetykach światowej klasy m.in.: InMode, Lenisna, JuveLook, Botox, StylAge, Neauvia, Nucleofill, Prostrolane, Dr CYJ, Plasma Complex Premium, RRS, APTOS, Mesoestetic, Noon, Chantarelle, Theo Marvee, Retix C, Allpresan, Skin Tech Pharma Group i in.

ul. Brzeska 7a, 67-200 Głogów

tel.: 660 954 141

e-mail: poczta@laboratoriumpiekna.pl
FB: LaboratoriumPieknaGlogow
Instagram: @laboratorium_piekna_glogow

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.