Mariusz Parkitny

Wydzwaniał do żony nawet 60 razy dziennie

Wydzwaniał do żony nawet 60 razy dziennie
Mariusz Parkitny

Śledztwo zakończyła szczecińska prokuratura. Twierdzi, że mężczyzna nękał żonę uporczywie.

Z ustaleń śledztwa wynika, że podejrzany w październiku 2017 r. wyprowadził się z zajmowanego wspólnie z żoną mieszkania, mimo to cały czas próbował być z nią w stałym kontakcie.

- Już tego samego dnia zaczął telefonować do pokrzywdzonej grożąc jej spaleniem samochodu, dobijał się do drzwi mieszkania, wyzywał żonę. W tym dniu podejrzany dzwonił do pokrzywdzonej 60 razy - mówi prokurator Małgorzata Wojciechowicz.

Pozostało jeszcze 72% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Mariusz Parkitny

Jestem dziennikarzem od ponad dwóch dekad. Piszę do Głosu Szczecińskiego, Naszego Miasta Szczecin, Trendy, portali www.gs24.pl, szczecin.naszemiasto.pl.


Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Dlatego w pracy zajmuję się najczęściej sprawami wymiaru sprawiedliwości: relacjami z procesów, opisywaniem śledztw. Interesują mnie też sprawy Szczecina. Czasem przyglądam się też naszej polityce, która potrafi przyprawić o ból głowy.


Znajdziecie mnie też bardziej prywatnie na Facebooku https://www.facebook.com/mariusz.parkitny.75 Twitterze https://twitter.com/ParkitnyMariusz i Instagramie https://www.instagram.com/parkitnymariusz/?hl=pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.