Bogumił Storch

Wyprowadzka stomatologów odwołana. Tylko postraszyli?

Starosta Bartosz Kaliński (w środku) i właściciele przychodni: Joanna Jastrzębska i Jan Rauch  wczoraj spotkali się przed wejściem do poradni. Zapewniali, Fot. Bogumił Storch Starosta Bartosz Kaliński (w środku) i właściciele przychodni: Joanna Jastrzębska i Jan Rauch wczoraj spotkali się przed wejściem do poradni. Zapewniali, że od stycznia 2018 r. żadnych zmian nie będzie
Bogumił Storch

Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna nadal będzie działać w Wadowicach. Starostwo, właściciel budynku, po kilku miesiącach porozumiało się z dentystami.

Niepubliczna Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna nadal będzie działać w centrum Wadowic, przy ul. Wojtyłów. W kwietniu starosta wadowicki Bartosz Kaliński wręczył jej wypowiedzenie najmu z końcem tego roku. Wczoraj przez południem wspólnie ogłosili, że doszli do porozumienia i wyprowadzka nie jest konieczna.

Przychodnia, kilka lat temu sprywatyzowana, działa od 45 lat i jest największa tego typu placówką w powiecie. Zajmuje się zębami ok. 36 tysięcy osób rocznie.

Można tutaj, w jednym miejscu, leczyć się u dentystów wszystkich specjalizacji. Płacić nie trzeba, bo przychodnia ma podpisany kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Czytaj więcej i dowiedz się, do czego zarząd powiatu zamierzał wykorzystać budynki przychodni stomatologicznej oraz co skłoniło powiat do zmiany planów. 

Pozostało jeszcze 71% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Bogumił Storch

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.