Daniel Dreyer

Ziarno gospel zostało zasiane

Dwudniowe warsztaty gospel w Grudziądzu zakończone wspólnym koncertem. Zajęcia prowadzili Agnieszka Górska Tomaszewska i pastor z Londynu David Dani Fot. Piotr Bilski Dwudniowe warsztaty gospel w Grudziądzu zakończone wspólnym koncertem. Zajęcia prowadzili Agnieszka Górska Tomaszewska i pastor z Londynu David Daniel.
Daniel Dreyer

Ponad 60 osób wzięło udział w warsztatach. Nie tylko śpiewu, ale także ruchu scenicznego w rytmie gospel. Zabawa w Grudziądzu była świetna.

- David jest świetny. Na zajęciach jest fantastycznie - mówiła zachwycona uczestniczka warsztatów gospel, które w weekend odbyły się w teatrze. Zorganizowała je Fundacja Pro Novis.

W zajęciach „Gospel joy” w Grudziądzu uczestniczyły osoby nie tylko z naszego miasta, ale również regionu. Wszyscy przyjechali, aby podszkolić swoje umiejętności wokalne pod okiem fachowców: Davida Daniela, pastora i muzyka z Wysp Brytyjskich oraz Agnieszki Górskiej-Tomaszewskiej, prowadzącej polskie chóry gospel.

Zajęcia trwały w sobotę i niedzielę, a zakończyły się wspólnym koncertem organizatorów oraz uczestników.

Patronem medialnym warsztatów była „Gazeta Pomorska”.

Daniel Dreyer

Przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem jako student-praktykant, w grudziądzkim oddziale "Gazety Pomorskiej". I z nim jestem związany do dziś, od 1 października 2005 roku jako kierownik redakcji. Tematyka jaką podejmuję to sprawy bliskie mieszkańcom Grudziądza i okolic: to, co napełnia ich obawami albo daje nadzieję, to co ich smuci albo cieszy, to z czego są dumni albo... co wymaga zmiany, aby się nie wstydzić. Dziennikarstwo postrzegam jako misję, którą jest nie tylko stawianie pytań, ale szukanie odpowiedzi. Prywatnie jestem fanem różnorodnej, ale tylko dobrej muzyki, miłośnikiem górskiej turystyki i bardzo początkującym żeglarzem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.