Alicja Fałek

Wyjazd do Barcelony zapamięta do końca życia. Spędził noc na lotnisku, bo go okradli

Bartosz Bugara nie żałuje wyjazdu do Barcelony. - Z przygodami ale udało się uzyskać nowy paszport i wrócić do Anglii - mówi Fot. archiwum bartosza Bugary Bartosz Bugara nie żałuje wyjazdu do Barcelony. - Z przygodami ale udało się uzyskać nowy paszport i wrócić do Anglii - mówi
Alicja Fałek

Bartosz Bugara podczas pobytu w Barcelonie został okradziony. Nie mógł liczyć na szybką pomoc ambasady. Noc spędził na lotnisku, wydając ostatnie pieniądze na jedzenie. Teraz apeluje do innych: uczcie się na moich błędach!

To miał być tani i szybki wypad na weekend majowy. Bartosz Bugara, sądeczanin, który na co dzień mieszka i pracuje w Luton w Wielkiej Brytanii, nie spodziewał się, że przypłaci go stratą 800 funtów, nocą spędzoną na lotnisku i ogromnym stresem.

- Mam nadzieję, że moja historia nauczy czegoś innych ludzi, którzy w planach mają wakacyjny wyjazd zagraniczny albo krótki weekendowy wypad - mówi Bugara. - Teraz już zawsze kupię dodatkowe ubezpieczenie, nawet jak pojadę na jeden dzień.

Weekend z przyjaciółmi

Mieszkaniec Nowego Sącza rok temu postanowił zmienić coś w swoim życiu. Najpierw pomyślał o wyjeździe do Krakowa. Jednak koleżanka namówiła go na Wielką Brytanię.

- Przekonał mnie jej argument, że jeśli chcę coś zmienić, to powinienem rzucić się na głęboką wodę - opowiada 28-latek. - Pojechałem więc do Anglii, gdzie udało mi się znaleźć stałą pracę. Jestem kontrolerem jakości w dużej firmie wysyłkowej i nie mogę narzekać. Zarobki pozwalają mi realizować moją pasję, którą są podróże.

Czytaj więcej i dowiedz się:

 • kto najprawdopodobniej wskazał złodziejom ich ofiarę?
 • jak zakończyła się podróż sądeczanina? 
Pozostało jeszcze 70% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Alicja Fałek

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.