Nie tak dawno nauczył się chodzić, a już jeździ na motocyklu. Marzy mu się zawodowa kariera. Miłością do dwóch kółek zaraził go ojciec Paweł Dulowski, który także ściga się w rajdach.
Potrzebne są rozwiązania umożliwiające trwały odbiór zwierząt osobom, które nieświadomie je krzywdzą.
Wielka renowacja tarnowskiego cmentarza żydowskiego. Koszt? Prawie trzy miliony złotych. Być może tarnowska rodzina Dagnanów otrzyma tytuł Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata.
Mężczyźni grozili pracownicom salonów gier. Mieli nóż, broń pneumatyczną i pistolet zabawkę. Jeden z rabusiów próbował sterroryzować właścicielkę sklepu z alkoholem. Nie udało się.
Operator Petro Aleksowski został postrzelony podczas pracy dla Opus Filmu. Teraz porusza się na wózku. Chce odszkodowania.
Robert G., który oskarżył puławskich policjantów o agresję podczas interwencji, sam musi teraz odpowiadać przed sądem. Śledczy zarzucają mu, że składał fałszywe zeznania.
Pan Michał Bałucki się zastrzelił - donoszą aktorzy w finale przedstawienia „Z biegiem lat, z biegiem dni [gdzie jest Pepi]”, które miało premierę na scenie Teatru im. J. Słowackiego. Zastrzelił się, bo przestano wystawiać jego komedie. Świat się...
Dla tych nie z Krakowa: osiedle Ruczaj to wielki, betonowy lejek, którego dzióbkiem jest skrzyżowanie ulic Grota-Roweckiego z Kobierzyńską.
Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.
Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.
© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.
Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.